531 096 145

Zrób krok na przód i zacznij Rozwijać Swoją Szkołę, aby stała się Stabilnym i Dochodowym Biznesem.

Pracujesz od rana do późnych godzin wieczornych, wyniki finansowe nie są adekwatne do ilości pracy, stresu i czasu jaki poświęcasz na Rozwijanie Swojej Szkoły.

 

Problemy z kadrą, brak stabilizacji finansowej przez 12 miesięcy, stres związany z brakiem pewności ilu kursantów będziesz mieć w kolejnym roku szkolnym.

 

Zastanawiasz się, jak podnieść ceny, jak ograniczyć swoją pracę jako lektor i zacząć zarządzać Swoją Szkołą jako Właściciel? Chcesz pracować do 14:00, 15:00, a wieczory spędzać z najbliższymi w domu? Chcesz pozyskiwać nowych kursantów i tworzyć nowe grupy? College Właściciela Szkoły, to Kurs właśnie dla Ciebie.

 

 

 

Zobacz Opis Modułów i Tematów College'u

Moduł 1 "Rachunek Sumienia Właściciela"

1. Kim jesteś we Własnej szkole językowej Video + PDF Paulina Ptaszyńska 

2. Zasoby Twojej Szkoły – deleguj zadania Video + PDF Paulina Ptaszyńska 

3. Model Szkoły Video + PDF Paulina Ptaszyńska 

4. Czy wiesz ile zarabiasz? Video + PDF Paulina Ptaszyńska 

Moduł 2 "Szkoła, to Firma, która Musi Zarabiać"

1. Jak wyliczać rentowność kursów. Video + Tabela Paulina Ptaszyńska 

2. Koszty szkoły. Video + Tabela Paulina Ptaszyńska 

3. Formy zatrudnienia pracowników szkoły. Video Paulina Ptaszyńska 

Moduł 3 "Marketing wewnętrzny, czyli jak zatrzymać kursanta na dłużej."

1. Wizerunek szkoły. Video +check lista Paulina Ptaszyńska 

2. Życie szkoły. Video + PDF Olga i Michał Wilczyńscy 

3. Kadra szkoły. Video OIga i Michał Wilczyńscy 

Moduł 4 " Marketing zewnętrzny, czyli jak pozyskiwać nowych kursantów za wyższą cenę"

1. Wyjdź do ludzi. Video – Olga i Michał Wilczyńscy

2. Jak prowadzić Fanpage Szkoły. Video + PDF  – Olga i Michał Wilczyńscy

3. Strona szkoły powinna sprzedawać. Video – Olga i Michał Wilczyńscy

4. Wizerunek Właściciela w sieci. Video – Olga i Michał Wilczyńscy

Moduł 5 " Jak tworzyć grupy i podnosić ceny.

1. Jak wyjść z modelu “szkoły z korepetycjami” i tworzyć dochodowe grupy. Video – Olga i Michał Wilczyńscy

2. Jak podnosić ceny, aby nie stracić kursantów. Video – Olga i Michał Wilczyńscy

College  Właściciela Szkoły – stopień pierwszy.

Pierwszy Kurs w Polsce, który został stworzony przez praktyków z myślą o Właścicielach Szkół Językowych.

Cała wiedza na tym Kursie jest oparta o doświadczenie i tylko sprawdzone metody zarządzania i promowania szkoły przez Właścicieli Szkół z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w branży. Powiemy Ci, jak rozwijać szkołę, porzucić pracę lektora, wyliczać stawki, zatrudniać pracowników, promować szkołę, pozyskiwać kursantów do grup, pracować do 15:00 i zarabiać więcej.  

 

Zero teorii, sama przydatna i sprawdzona wiedza

Nasze case study, przykłady i wszystko do wdrożenia od zaraz

Cenne wskazówki i porady

Wiedza zdobyta poprzez doświadczenie i popełniane błędy

Ten kurs jest esencją ponad 10 lat prowadzenia naszych szkół

Przydatne pliki do druku

Krótkie i bardzo merytoryczne nagrania w każdym module

W pakiecie GOLD pięć sesji Q&A na żywo

5 tygodni - pięć modułów

Każdy moduł składa się z kilku merytorycznych nagrań.

Wiedza od Właścicieli

Prowadzimy z sukcesem szkoły w dużym i małym mieście – dzielimy się swoim doświadczeniem.

Mówimy jak, a nie co trzeba robić

Sama sprawdzona wiedza zdobyta przez lata w branży Szkół Językowych.

Pomożemy Ci rozwinąć Szkołę

Ten kurs ma jeden cel, pomóc Ci mądrze i skutecznie rozwijać Twój biznes.

Opinie Naszych Właścicieli Szkół, którzy już nam zaufali

Olga i Michał to ludzie niesamowicie konkretni. Widać, że znają się na tym, o czym mówią, przetestowali te i inne rozwiązania i wiedzą, co działa. Nie tracą czasu na zbędne gadanie i powtarzanie tego samego na inne sposoby.

Magdalena Król

“Pierwszy krok do zmiany mojej szkoły polegał na zmianie mojego sposobu myślenia. Ciężko było zaakceptować mi to, co mówili Olga z Michałem. Myślałam, że chyba zwariowali! Wczoraj pierwszy raz spotkaliśmy się “na żywo”! Z wielką dumą opisałam im jakie zaszły zmiany i usłyszałam mnóstwo motywacyjnych słów. Oczywiście musieli nawiązać do tego, jak marudziłam na początku i się ze mnie pośmiać 😉 Ale dziś mam ponad 70 klientów, z których udało się potworzyć grupy. Kilka miesięcy temu miałam 30 osób na zajęciach indywidualnych. Liczby mówią same za siebie. Ale najważniejsze co usłyszałam to: “nie przestawaj!”. I dzisiaj po prostu mi się chce 🙂 Mam kolejny cel i chciałabym móc im przekazać, że został osiągnięty.”

Agnieszka z Poznania

Biorę udział w kursie z Menedżera Firm – Reklama na Facebook’u. Olga i Michał są rewelacyjni! Tłumaczą, jak działają reklamy, jak je ustawiać, a o wszystkim mówią tak jakby była to bułka z masłem. Już wiem, dlaczego moje wcześniejsze próby ustawiania reklam nigdy nie odniosły powodzenia i wiem jak to poprawić. Ba! Mam już nawet pierwsze sukcesy na tym polu Polecam kurs każdemu właścicielowi szkoły językowej, a szczególnie osobom, które tak jak ja klikały przycisk “promuj post” i myślały, że reklamę mają już z głowy 🤣

Dominika Piechowicz

Wybierz swój pakiet.

O nas

Otworzyliśmy Szkołę Językową z 50 złotymi w kieszeni, po 10 latach prowadzimy stabilny dochodowy biznes i stale się rozwijamy. Chętnych na udział w naszych kursach jest więcej niż miejsc w naszej szkole, przy czym podnosimy ceny za kursy z roku na rok.

W 2013 roku otworzyliśmy przy naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon dla Szkół Podstawowych, w którym udział biorą co roku tysiące dzieci z całej Polski.

Od 2017 roku tworzymy kursy Online Nauki Mówienia Po Niemiecku pod nazwą jezykowo.org – w pierwszym roku działalności ok. 1000 osób wzięło udział w naszych kursach. Udało nam się stworzyć na Facebooku społeczność ponad 16000 ludzi.

We wrześniu tego roku odbędzie się premiera Aplikacji Mobilnej do nauki niemieckiego, której jesteśmy współtwórcami.

Właśnie rozpoczęliśmy pracę nad pisaniem książki branżowej dla Właścicieli Szkół Językowych.

Paulina Ptaszyńska jest absolwentką studiów magisterskich z zarządzania i marketingu oraz studiów podyplomowych z Audytu Wewnętrznego oraz Zarządzania Oświatą. Od 2001 roku jest szczęśliwą posiadaczką szkoły językowej, a od 2017 roku założycielką grupy na Facebook’u: “Moja szkoła językowa – biznesowe wsparcie dla właścicieli szkół językowych”. Pasjonuje się rozwojem biznesu, wychowuje trójkę dzieci i walczy codziennie, aby zachować work – life balance.🙂 Przeszła wiele etapów od założenia szkoły po oddanie świetnie prosperujące spółki w ręce niezależnego managera. Swoim doświadczeniem chętnie dzieli się na grupie Facebook i na spotkaniach z właścicielami szkół językowych.”

Często zadawane pytania

Cały kurs znajduje się na naszej platformie 🙂 Po dołączeniu do kursu otrzymasz automatycznie hasło do logowania, loginem będzie Twój e-amil, który podałaś przy zakupie kursu.  Kurs startuje 19.11.2018

Dla kogo jest College Właściciela Szkoły?

Dla osób, które mają szkołę, ale nie są zadowoleni z tego jak ich Szkoła prosperuje. Dla każdego kto chce przestać być lektorem i chce zająć się rozwijaniem biznesu.

W jakiej formie jest College Właściciela Szkoły?

Jest, to kurs online,  który jest w formie nagrań video oraz dodatkowych plików do pobrania. W pakiecie GOLD są również spotkania na żywo w formie sesji Q&A ( 5 spotkań )

Ile trwa kurs?

Kurs trwa ok 5 tygodni. Co tydzień udostępnia się cały moduł tematyczny. Osoby, które dołączą do College’u Właściciela Szkoły w pakiecie GOLD w pięć niedziel o 21:00 będą łączyć się na żywo z prowadzącymi. 

Formy płatności.

Opłata za College jest jednorazowa i można jej dokonać za pomocą Tpay, PayU oraz PayPal. Dane do faktury należy podać przy zakupie (zostanie wygenerowana automatycznie) 

Bezpieczne Płatności Zapewnia: