531 096 145

Wyniki finansowe Twojej szkoły są niezadowalające? Pracujesz do wieczora, a chcesz wracać do domu o 15:00? Boisz się podnieść ceny za kursy?

Chcesz przyśpieszyć rozwój Szkoły?

Możemy Ci pomóc.

Zawsze możesz uczyć się na własnych błędach, ale też możesz dowiedzieć się, jak prowadzić i rozwijać szkołę od nas – przeszliśmy już wszystkie etapy rozwoju firmy.

Przeanalizujemy rentowność grup i wyniki finansowe szkoły.

Zaplanujemy strategię promowania szkoły.

Nauczymy Cię tworzyć wartościowe i angażujące treści na fanpage'u Szkoły

Powiemy Ci, jak podnieść ceny za kursy i nie stracić kursantów.

Nauczymy Cię reklamować Twoje kursy skutecznie i za małe pieniądze.

Wspólnie wdrożymy wszystkie zmiany.

Otrzymasz dostęp do naszych kursów online.

Jaki jest cel mentoringu?

Bardzo często  czytamy z jakimi problemami borykają się Właściciele Szkół Językowych:  zero dochodu na wakacje,  nierentowne grupy, praca do 20:00, częste odwoływanie zajęć przez kursantów, problemy z utworzeniem grup, czy strach przed kolejnym rokiem szkolnym. My też mieliśmy takie problemy, przeszliśmy cięższe chwile, popełnialiśmy przy tym różne błędy. Teraz chcemy szkolić innych Właścicieli szkół, jak ten stan rzeczy zmienić, jak nie bać się wakacji, jak pracować do 15:00 i cieszyć się stałym dochodem przez 12 miesięcy.

Kiedy można zgłaszać się na mentoring?

Tak naprawdę o każdej porze roku szkolnego, dlatego, że cały rok szkolny pracujemy na sukces finansowy i frekwencyjny w kolejnym sezonie. Nasze rozwiązania i strategie można wprowadzać od pierwszego spotkania mentoringowego.

Jak wygląda mentoring?

Mentoring, to indywidualna praca z Właścicielem Szkoły, która ma na celu ustalenie najlepszych rozwiązań i zmian dla danej placówki. Spotykamy się na czterech sesjach na żywo w zamkniętym pokoju, nasze spotkania są nagrywane i udostępniane klientom do powtórnego obejrzenia.

Czy jest możliwość mentoringu w siedzibie szkoły.

Tak jest, to możliwe w sesji całodniowej. W trakcie takiego spotkania wszystkie możliwe zmiany ustalamy/wprowadzamy w dniu spotkania.

W jakim zakresie odbywa się mentoring?

W zależności od faktycznych potrzeb i problemów Szkoły. Pomagamy w zakresie: rentowności, podnoszenia cen, ustalania cen, strategii rozwoju szkoły, planowaniu całorocznej promocji szkoły, reklamy w mediach społecznościowych i portalach miejskich, tworzyć treści i prowadzić fanpage, uczymy jak pozyskiwać kursantów, pokazujemy jak dbać o spójny wizerunek szkoły, uczymy jak nawiązać współpracę z kursantami na dłuższy czas.

Jak można się umówić na mentoring?

Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić. Na mentoring przyjmujemy maksymalnie 3 osoby w miesiącu, ponieważ wymaga to dużo pracy z naszej strony i zależy nam na indywidualnym podejściu do każdzego klienta.

O nas

Jesteśmy małżeństwem i rodzicami dwóch córeczek Nataszki 9 lat i Konstancji 3,5 roku. Wspólnie idziemy przez życie zarówno osobiste, jak i zawodowe. Pracujemy od samego początku razem nad rozwojem naszych firm i projektów.

Uzupełniamy się pod wieloma względami, dzięki temu posiadamy wiedzę z zarządzania, marketingu, grafiki, tworzenia stron www, tworzenia treści, tworzenia kursów online, sprzedaży kursów online, budowania zaangażowanej społeczności na Facebook’u.

Często pomagaliśmy innym analizować problemy ich szkół i wdrażać zmiany, teraz postanowiliśmy robić to na większą skalę dlatego powstał projekt Twoja Dochodowa Szkoła Językowa.

<script>var fmFCFmhbcgvj5a4=function(e){document.getElementById('fm-fc-f-mhbcgvj5a4').style.minHeight=e.data.size+'px'};window.addEventListener?addEventListener('message',fmFCFmhbcgvj5a4,!1):attachEvent('onmessage',fmFCFmhbcgvj5a4);<!-- [et_pb_line_break_holder] --></script><iframe id="fm-fc-f-mhbcgvj5a4" src="https://forms.freshmail.io/f/js7qxlcdu7/mhbcgvj5a4/index.html" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0" width="100%" style="min-height: 512px"></iframe><!-- [et_pb_line_break_holder] -->

Opinie naszych klientów

„Pomyślałam, że skoro są wakacje i mam ostatni miesiąc na ratunek to jak najbardziej powinnam przejść jakieś szkolenie. Współpraca z Olgą i Michałem z Twoja Dochodowa Szkoła Językowa rozwinęła się błyskawicznie. Już po pierwszej rozmowie poczułam, że czekają mnie duże zmiany, również w moim sposobie myślenia, ale będą to zmiany na lepsze. Nie była to tylko czysta teoria, takie „gadanie”, czego się obawiałam. Dostałam wiele wskazówek co robić JUŻ TERAZ.”

„Zastanawiałam się co dalej robić, miałam 5 godzin dziennie zajęć we własnej szkole i lektora na kilka godzin w tygodniu. Zaszłam w ciążę i wpadłam w panikę jak ja teraz mam prowadzić zajęcia ? Olga i Michał pomogli mi ustalić plan działania i wdrażania zmian organizacyjnych, kadrowych oraz cenowych. Same dobre rady, uwagi, zero jakiś teorii jak się powinno coś robić, same konkrety…”

„wkrótce”

Nie trać więcej czasu, zacznij rozwijać swój biznes.