Olga i Michał Wilczyńscy.

Wiemy, że nauka na własnych błędach jest bardzo skuteczna i są to lekcje na całe życie, ale ta nauka też jest bardzo kosztowna i czasochłonna. Po 10 latach prowadzenia Szkoły Językowej wiemy, jakie błędy można popełnić w tej branży. Powiemy Ci, jak ich uniknąć, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Nasza historia

Otworzyliśmy Szkołę Językową z 50 złotymi w kieszeni, po 10 latach prowadzimy stabilny dochodowy biznes i stale się rozwijamy. Chętnych na udział w naszych kursach jest więcej niż miejsc w naszej szkole, przy czym podnosimy ceny za kursy z roku na rok.

W 2013 roku otworzyliśmy przy naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon dla Szkół Podstawowych, w którym udział biorą co roku tysiące dzieci z całej Polski.

Od 2017 roku tworzymy kursy Online Nauki Mówienia Po Niemiecku pod nazwą jezykowo.org – w pierwszym roku działalności ok. 1000 osób wzięło udział w naszych kursach. Udało nam się stworzyć na Facebooku społeczność ponad 16000 ludzi.

We wrześniu tego roku odbędzie się premiera Aplikacji Mobilnej do nauki niemieckiego, której jesteśmy współtwórcami.

Właśnie rozpoczęliśmy pracę nad pisaniem książki branżowej dla Właścicieli Szkół Językowych.

Nasze marki

Stacjonarna Szkoła Językowa

Nasze pierwsze “dziecko”, przez 7 lat prowadziliśmy zajęcia w naszej szkole, w wolnej chwili byliśmy menadżerami, metodykami, recepcjonistami, windykacją … w natłoku obowiązków zawsze coś było zaniedbane, niedopilnowane. Pomimo, że zatrudnialiśmy innych lektorów, baliśmy się przestać nauczać….

Kursy online jezykowo.org

Kiedy już wiesz, że więcej nie uda Ci się zarobić na stacjonarnej Szkole Językowej, masz dwa wyjścia, otwierać kolejną placówkę w innym mieście, lub zacząć skalować biznes- wybraliśmy wyjście numer dwa. Nagrywamy kursy i sprzedajemy je kursantom z Polski i Niemiec.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon

Leon miał być małym gminnym konkursem angielskiego, w bardzo szybkim tempie rozrósł się na całą Polskę i poszerzył konkursy o inne przedmioty szkolne. Obecnie w naszym konkursie biorą udział tysiące dzieci w każdej sesji.

Aplikacja Mobilna do Nauki Niemieckiego

Jesteśmy w końcowej fazie tworzenia Aplikacji Mobilnej do nauki Niemieckiego. Planowana premiera naszej Aplikacji na telefon już we wrześniu 2018.

Pierwsza w Polsce książka branżowa dla Właścicieli Szkół Językowych

Już od dawna snuliśmy plany napisania książki z “tajemną” wiedzą rozwoju Szkół Językowych. Plany stają się faktem… książka pojawi się wkrótce 🙂

Nie czekaj do kolejnego czerwca. Rozpocznij Pracę nad Rozwojem Swojej Szkoły już Dziś!