531 096 145

Olga i Michał Wilczyńscy.

Wiemy, że nauka na własnych błędach jest bardzo skuteczna i są to lekcje na całe życie, ale ta nauka też jest bardzo kosztowna i czasochłonna. Po 11 latach prowadzenia Szkoły Językowej wiemy, jakie błędy można popełnić w tej branży. Powiemy Ci, jak ich uniknąć, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Nasza historia 

Otworzyliśmy Szkołę Językową z 50 złotymi w kieszeni, po 11 latach prowadzenia stabilnego i dochodowego biznesu, oddaliśmy go w ręce stowarzyszenia, które dochód z lekcji przekazuje na chore dzieci. Chętnych na udział w naszych kursach było więcej niż miejsc w naszej szkole, przy czym podnosiliśmy ceny za kursy z roku na rok.

W 2013 roku otworzyliśmy Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon dla Szkół Podstawowych, w którym udział biorą co roku dziesiątki tysięcy dzieci z całej Polski.

Od 2017 roku tworzymy kursy Online Nauki Mówienia Po Niemiecku pod nazwą jezykowo.org – w pierwszym roku działalności ok. 1000 osób wzięło udział w naszych kursach. Udało nam się stworzyć na Facebooku społeczność ponad 30000 ludzi. Wydaliśmy książkę oraz planer.

Od 2019 roku, wspieramy właścicieli firm edukacyjnych w rozwoju ich biznesów, aby mogli cieszyć się większą ilością czasu oraz stabilnymi zarobkami.

Tworzymy kursy online, wydajemy magazyn Lider Branży Edukacyjnej oraz organizujemy konferencje.

 

Nasze marki

LIDER BRANŻY EDUKACYJNEJ

Magazyn dla biznesów edukacyjnych, który jest wydawany co 3 miesiące. W ramach Lidera szkolimy właścicieli firm z zakresu social mediów, marketingu, sprzedaży oraz rozwijania marek online. Więcej TUTAJ

Kursy online jezykowo.org

Kiedy już wiesz, że więcej nie uda Ci się zarobić na stacjonarnej Szkole Językowej, masz dwa wyjścia, otwierać kolejną placówkę w innym mieście, lub zacząć skalować biznes- wybraliśmy wyjście numer dwa. Nagrywamy kursy i sprzedajemy je kursantom z Polski i Niemiec.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon

Leon miał być małym gminnym konkursem angielskiego, w bardzo szybkim tempie rozrósł się na całą Polskę i rozszerzył się o inne przedmioty szkolne. Obecnie w naszym konkursie biorą udział tysiące dzieci w każdej sesji. Więcej TUTAJ

KIVO.PL - platforma do zarządzania szkołą

Rozwijamy  Kivo.pl – platformę do zarządzania szkołami. Zajmujemy się tam marketingiem, promowaniem platformy oraz rozwijaniem nowych funkcjonalności na miarę potrzeb właścicieli szkół.

Pierwszy w Polsce e-book branżowy dla Właścicieli Szkół Językowych

Jesteśmy pierwszymi w branży autorami e-booka, jak prowadzić Fanpage Firmy Edukacyjnej.

 

 

Jesteśmy organizatorami pierwszej biznesowej konferencji tylko dla właścicieli szkół.

Prowadzimy szkolenia dla kadry zarządzającej i odpowiedzialnej za marketing w szkole.

Nie czekaj do kolejnego czerwca. Rozpocznij Pracę nad Rozwojem Swojej Szkoły już Dziś!