Zarabiaj na Swojej Szkole przez 12 miesięcy i nie martw się Wakacjami.

100% przydatnej wiedzy dla Właścicieli szkół o tym, jak zorganizować półkolonie

Zorganizuj w swojej szkole półkolonie i zarabiaj na wakacje.

Wielu właścicieli szkół językowych generuje straty w swojej szkole w okresie wakacji, często zawieszają działalność, aby nie płacić ZUSu i w ten sposób zaoszczędzić. Są również osoby, które w trakcie roku szkolnego odkładają pieniądze, aby przetrwać okres letni.

Niestety wielu właścicieli nie wykorzystuje w pełni potencjału zarobkowego swojej firmy.

Mamy dla Ciebie kurs, który pomoże Ci krok po kroku zorganizować i wypromować półkolonie.

Poznasz wszystkie wymogi kadrowe

Zapoznasz się z procesem zgłaszania półkolonii oraz wszystkich niezbędnych kontroli.

Otrzymasz od nas gotowe wzory umów dla opiekunów oraz rodziców z komentarzem prawnika

Przygotowaliśmy dla Ciebie przykładowy harmonogram/plan półkolonii

Nauczysz się ustawiać reklamę do lokalnej społeczności na Facebooku (krok po kroku)

Pokażemy Ci jak ustawić darmowy post z guzikiem do szybkiego kontaktu lub z odsyłaniem na Twoją stronę www

Poznasz kilka ciekawych pomysłów na tematykę półkolonii i ciekawe zajęcia

Nasze Case Study, czyli jakie sytuacje/problemy nam się przytrafiły w trakcie naszych półkolonii i jak tych problemów uniknąć

dlaczego warto?

Kurs oparty o wiedzę i doświadczenie w organizowaniu półkolonii

Mamy już zorganiownych i zrealizowanych kilkanaście turnusów półkolonii w naszej szkole.

Kurs video

Cały kurs jest nagrany, a wszystkie pliki są dla Ciebie dostępne przez 12 miesięcy od dnia zakupu.

Kurs krok po kroku

Wyjaśnimy Ci wszystkie etapy planowania, organizowania i wdrażania półkolonii

Otrzymasz od nas nasze doświadczenie zarówno w organizacji, ale również w reklamowaniu półkolonii

Dowiesz się, jak zorganizować półkolonie

Wyliczysz cenę za półkolonie, zaplanujesz budżet, ustawisz reklamę i otrzymasz gotowe wzory umów i zabezpieczysz się przed różnymi sytuacjami w trakcie półkolonii

zobacz z czego składa się kurs

Kadra – wymogi i potrzebne dokumenty

Formalności – gdzie trzeba zgłosić półkolonię i jakie kontrole Cię czekają

Gotowe wzory umów dla kadry i rodziców z komentarzem prawnika

Przykładowy harmonogram/plan półkolonii

Ustawianie reklamy płatnej (krok po kroku) do lokalnej społecznosci na Facebooku

Ustawianie darmowych postów z przyciskiem szybkiego kontaktu lub odsyłaniem do strony

Jak wyliczyć cenę za półkolonie, aby zarobić, a nie stracić.

Nasze Case Study, czyli wszystkie błędy/problemy, jakie nam się przytrafiły – powiemy Ci jak ich uniknąć.

Kilka pomysłów na zajęcia i tematykę półkolonii.

Opinie o innych naszych kursach:

Olga i Michał to ludzie niesamowicie konkretni. Widać, że znają się na tym, o czym mówią, przetestowali te i inne rozwiązania i wiedzą, co działa. Nie tracą czasu na zbędne gadanie i powtarzanie tego samego na inne sposoby

Magdalena Król

Kurs by TDS o menedżerze firm byl bardzo przydatny i pomocny. Olga i Michal w krótkich i treściwych nagraniach zebrali najbardziej kluczowe kwestie dotyczace reklamowania się na fb.
Co dla mnie było bardzo istotne, to to, że Olga i Michal zawsze i szybko odpowiadali na moje pytania, kiedy miałam wątpliwosci. 😁 Świetna robota!

Natalia Soszyńska

Polecam z pełnym przekonaniem kurs Menedżera Firm Twojej Dochodowej Szkoły Językowej. Ustawianie reklamy na Facebook’u przestało być dla mnie czarną magią. Najfajniejsze jest to, że w razie jakichkolwiek wątpliwości można liczyć na dodatkowe wsparcie prowadzących.

Gosia Bachanek

Polecam spotkania indywidualne z Olgą i Michałem z całego serca!😊 Ogromna dawka wiedzy, którą zostałam zasypana już na pierwszym spotkaniu, nie pozostawiała złudzeń, że były to dobrze zainwestowane pieniądze. Moje podejście do prowadzenia szkoły się zmieniło, dostałam potężny zastrzyk motywacyjny by się dalej rozwijać, a do tego pomysły, które mogłam wdrożyć od razu. Olga i Michał otworzyli mi oczy na wiele kwestii, których w ogóle nie brałam pod uwagę, a do tego odpowiadali na wszelkie pytania czy wątpliwości, które pojawiły się w trakcie. Merytoryczna wiedza z zarządzania i marketingu poparta doświadczeniem – nie trzeba nic więcej!

Elka Ska

Dołącz już dziś i Zacznij zarabiać na wakacje

Jeszcze się zastanawiasz, czy warto?

Może masz już za sobą nieudane próby organizacji półkolonii, albo nigdy tego nie robiłeś.

Jako właściciele szkoły z ponad 10 letnim stażem wiemy, że stabilny biznes, to taki który zarabia przez 12 miesięcy.

Czas najwyższy przestać martwić się wakacjami. Po tym kursie będziesz traktował wakacje jako dobry BONUS finansowy dla Twojej firmy.

Martwisz się, że konkurencja też organizuje półkolonie? Pokażemy Ci, jak stworzyć ciekawy program i wypromować Twoje półkolonie w mediach społecznościowych.

Jesteś gotowy uwolnić się od zmartwień wakacyjnych i zacząć cieszyć się przerwą w kursach językowych? – dołącz do naszego kursu i krok po kroku zorganizuj swoje Dochodowe Wakacje.

Ile kosztuje kurs?

Najważniejsza informacja, to taka, że płatność za kurs jest jednorazowa. Kurs udostępnia się w całości automatycznie 1 kwietnia 2019. Dostęp do nagrań otrzymujesz na 12 miesięcy.

Kiedy zaczyna się kurs?

Dostęp do platformy z kursem otrzymasz automatycznie po zakupie kursu, kurs startuje 01-04-2019.

Jak długo będzie dostęp do kursu?

Dokładnie 12 miesięcy.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla właścicieli biznesów edukacyjnych, którzy nie prowadzili półkolonii oraz dla tych, którzy już je prowadzili, ale nadal nie mają dobrych kampanii reklamowych na Facebooku.

Czy po tym kursie będę samodzielnie ustawiać reklamę na lokalizację?

Oczywiście, że tak. Jest to kurs i instruktaż krok po kroku w jednym. Omówimy, jak ustawić kampanię związaną z półkoloniami i udzielimy kilku cennych rad.

Jak można kupić kurs i czy otrzymam fakturę?

Mamy dostępną płatność za pomocą PayU, Tpay i PayPal. Oczywiście wystawiamy faktury.

Bezpieczne płatności zapewnia: